O marce

Wyroby przedstawione w kolekcji VISTI® produkowane są przez nasz zakład MEWA Spółka z o.o. Spółka komandytowa w Biłgoraju, firmę z ponad 55 letnią tradycją (rok założenia 1961) w produkcji bielizny z dzianiny pochodzenia naturalnego oraz odzieży, uznanego w Polsce i na świecie producenta dzianin, w tym najwyższej jakości jedwabiu wiskozowego pochodzenia naturalnego, zastrzeżonego znakiem towarowym VISTEX®.

W czasie swojej wieloletniej działalności oprócz m-ki firma VISTI® firma stworzyła kilka znanych marek w tym jedną z najbardziej znanych i cieszących się powodzeniem w Polsce i za granicą – Mewa® lingerie oraz inne, znane pod nazwami: JAMES BRADLEY®, LOOKat®, szamé®. Jedwab wiskozowy z którego produkujemy wyroby m-ki VISTI® to mało znane fantastyczne włókno o naturalnych właściwościach i zaletach użytkowych, z których najważniejsze to: wyjątkowa HIGROSKOPIJNOŚĆ; w odróżnieniu od włókien z jedwabiu, czy bawełny ma nad nimi zdecydowaną przewagę, HIPOALERGICZNOŚĆ; dzięki naturalnym mechanizmom fizycznym i chemicznym eliminuje występowanie czynników sprzyjających rozwojowi bakterii i grzybów alergennych, przez co jest doskonała dla alergików i dzieci oraz na odzież medyczną w przeciwieństwie do wytwarzanych z bawełny i włókien syntetycznych, RELAKSACYJNOŚĆ; zachowuje się wyjątkowo naturalnie, gdyż pochodzi z przyrody, a technologia dziania pozwala na jej zupełnie swobodne układanie się i komponowanie do ciała ludzkiego bez sztucznych skrętów, skosów i zafalowań, TRWAŁOŚĆ,MIĘKKOŚĆ, AKSAMITNOŚĆ i DELIKATNOŚĆ; to cechy porównywalne do cech wyrobów z jedwabiu i bawełny.

Znakomite, wyjątkowe i niepowtarzalne walory wyrobów z jedwabiu wiskozowego znajdują odzwierciedlenie w cechach użytkowych kolekcji bielizny VISTI®. To dla tych cech i właściwości koneserki i użytkowniczki tej marki zawsze ją wybierają, gdyż jest niezastąpiona, bo czują się w niej zdrowo, komfortowo i atrakcyjnie.


Nasz zespół

  Aleksandra Michalak
  Aleksandra Michalak
  Fotograf
  Patrycja Popłońska
  Patrycja Popłońska
  Projektantka
  Martyna Ciapa
  Martyna Ciapa
  MODEL

Pomysłowość

Nasze wyroby produkujemy z unikatowej dzianiny wiskozowej o niezastąpionych właściwościach. Poza oryginalnym wzornictwem ,stawiamy na nowe technologie i nowoczesne rozwiązania.

Kreatywność

Produkty marki VISTI powstają z połączenia jedwabiu wiskozowego , posiadającego niezastąpione właściwości fizyko – chemiczne oraz pięknych ,eleganckich koronek i haftów. W wyniku tego połączenia powstają kobiece, zmysłowe produkty jednocześnie zdrowe i przyjazne dla organizmu.

Zapał

Technologie produkcji naszej dzianiny wiskozowej udoskonalamy od 55 lat . Przekazując tradycję z pokolenia na pokolenie udoskonalamy, unowocześniamy i dostosowujemy się do obecnych potrzeb rynku i naszych klientek.

Nic dodać nic ując

Stawiamy na zdrowie i naturę , modę i wygodę, elegancję i oryginalność. Visti to nie tylko piękne wzornictwo to przede wszystkim zdrowie i naturalność która jest naszym priorytetem.

Tworzenie stron www, pozycjonowanie,grafika by www.swiatwebmasterow.pl